Wądzyn, ul.

Hotel/Pensjonat , 20 670 m2

12 000 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 312401
Powierzchnia: 20 670 m2
Rok budowy: 2015
Cena za m2: 580.55 PLN
Cena: 12 000 000 PLN

Opis nieruchomości:

Oferuję do sprzedaży przepięknie położony Hotel na półwyspie Wądzyn , na skraju pojezierza brodnickiego wchodzącego w skład Zielonych Płuc polski . Obiekt wybudowany w 2015 r , posiadający 35 świetnie urządzonych, klimatyzowanych pokoi , wyposażonych w telewizory z płaskim ekranem , z przestronnymi łazienkami , salę konferencyjną , salę bankietową , salę śniadaniową z tarasem widokowym .
Świetna strefa wypoczynku połączona z krytym basenem , jacuzzi , pokojem relaksu z lampami solarnymi , saunami: suchą i mokrą oraz kręgielnią i salą bilardową .
Na zewnątrz budynku tereny do rekreacji w postaci kortów tenisowych , boiska sportowe , ogród oraz prywatną strefę na plaży z dwoma pomostami . Budynek nowoczesny , przystosowany dla osób niepełnosprawnych z nkowe . Doskonała inwestycja - hotel cieszy się dużym powodzeniem i jest wysoko oceniany przez klientów zarówno przez swoje malownicze położenie , otoczone wodami pięknego Jeziora Wądzynskiego jak i za standard budynku i zaplecze bankietowe . Budynek po rozbudowie jest budynkiem piętrowym z podpiwniczeniem . Wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z bloczków gazobetonowych , pokryty dachem konstrukcji drewnianej z wyprawą zewnętrzną , wielospadowy . Budynek o wysokim standardzie wykończenia , ogrzewany za pomocą pieca na eko-groszek , wyposażony w mechaniczną wentylację modułową . Przystosowany do realizacji usług gastronomicznych w pełnym wymiarze .Wyposażony w salę gastronomiczną na ok.150 osób oraz niezbędną bazę hotelową .
Teren jest objęty MPZP oznaczony jako obszar 25 UT . Jako podstawowe przeznaczenie tereny usług turystyczno - rekreacyjnych o charakterze ogólnodostępnym i o dostępności ograniczonej . Jako przeznaczenie uzupełniające - obiekty i urządzenia małej architektury , zieleń urządzona i infrastruktura techniczna .

Zapraszam na prezentację oraz do składania ofert .
CENA Hotelu wraz z gruntem : 12.000,000 PLN

POLECAM !!!

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : +48 794 701 907

biuro@ew-reals.pl